Školení a Teambuilding v Alfa Resortu

Školení a Teambuilding v Alfa Resortu

 
Výhodné situování a okolí hotelu umožňuje celoroční pořádání firemních akcí, seminářů, školení, teambuildingů či banketů. 
 

 Alfa Resort, u nás se nudit nebudete ...

  • 3 školící místnosti, restaurace, lobby bar
  • Ubytovací kapacita 150 osob
  • Skvělé jídlo od mladého šéfkuchaře, který svoji kvalifikaci získal ve francouzské restauraci oceněné Michelinskou hvězdičkou
  • Program od eventové agentury na míru
  • Krytý panoramatický bazén, tenisový kurt, volejbalové hřiště, finská venkovní káď, vnitříní sauna, šipky, kulečník, stolní tenis, fotbálek, masáže, petanque

Alfa Resort je ideálním místem pro pořádání konferencí, seminářů, školení, workshopů, tiskových konferencí zajišťuje komplexní konferenční služby. K dispozici jsou 3 samostatné sály pro 90, 25 a 15 osob, které jsou vybaveny potřebnou technikou (ozvučení, dataprojektor, flipchart), místem pro Coffee Break. Našim zákazníkům nabízíme velice příznivé ceny za pronájem těchto prostor a techniky. Hotel také disponuje vlastním velkým udržovaným pozemkem, který je možné využít celoročně pro různé aktivity.

Ke strávení příjemných chvil je hostům k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén s panoramatickým výhledem, billiard, šipky, stolní tenis, fotbálek. Tyto služby mohou naši hosté bezplatně využívat po celou dobu pobytu.  Nedílnou součástí hotelu je vnitřní i venkovní sauna, prostor pro profesionálního maséra, se kterým hotel úzce spolupracuje, volejbalový a tenisový kurt.

Hotel spolupracuje s několika outdoorovými společnostmi, které zajišťují pro naše klienty letní i zimní aktivity na vysoké profesionální úrovni. Některé aktivity se můžou odehrávat přímo v těsném sousedství hotelu. V zimním období jezdí od hotelu ke sjezdovkám skibus, pro větší skupiny zajišťujeme schutlle bus.

Resort má k dispozici prostorné parkoviště pro 60 osobních automobilů, které je po celou dobu pobytu bezplatné.

Pro bližší informace a cenovou nabídku volejte na 773 100 119, nebo pište na: frantisek.bort@alfaresort.cz